Zpětný leasing – ponechte si vůz a získejte peníze

Zpětný leasing neboli back leasing je nepříliš častou možností financování, o kterou však mezi našimi zákazníky vzrůstá zájem. Naše půjčovna nákladních vozidel pro vás tuto možnost nově nabízí a rádi vám osobně poskytneme veškeré informace. Díky tomuto způsobu nám prodáte vaše vozidlo, ale zároveň ho můžete využívat jako doteď. Je to tedy jednoduše řečeno půjčka na vaše vozidlo. Za váš vůz vám dáme až 90 % jeho aktuální tržní hodnoty, získáte tak tedy finanční prostředky na další provoz. Administrativa vozidel pak zcela přejde na nás, takže se o nic nebudete muset starat.

K domluvení zpětného leasingu je potřeba akorát výpis z obchodního rejstříku, vaše živnostenské oprávnění a technický průkaz vašeho vozidla. Veškeré doplňující informace s Vámi ochotně probereme osobně.

(+420) 777 74 54 54

O nás

Financial systém nabízí k pronájmu 100 kusů nákladní dopravní techniky. Skladba vozového parku je taková, aby pokryla jakýkoliv požadavek na přepravu zboží.

Nabízíme vše od pronájmu užitkových vozů nad 3,5 tuny či nákladních aut nad 7,5 tuny. Zapůjčit si můžete skříňová nákladní auta, tahače s návěsy, přívěsy či stavební stroje. Najdete u nás nákladní vozy všeho druhu, různých dieselových motorizací a značek.

Díky spolehlivým a kvalitním službám jsme si za dobu své existence vytvořili spoustu spokojených a stálých zákazníků. Náš vozový park obsahuje pouze zánovní automobily, které jsou servisovány a kontrolovány.

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 777 74 54 54